Actueel weer Damwoude (Damwâld)
Laatste update: 2026-05-11 om 13:20 uur
| Temperatuur | 11.1 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.3 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1003.7 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 13:07 u |
| Minimum temp. | 1.9 °C om 04:11 u |
| Maximum temp. | 11.4 °C om 12:49 u |
| Windchill | 11.1 °C |
| Hitte index | 12.9 °C |
| Dauwpunt | 6.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 967.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1086.0 W/m2 om 12:41 u |
| UV index | 4.5 |
| Max. UV index | 4.6 om 13:01 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:21 u |